Fotografie APARTMÁN CENTRUM Palackého
Trenčín
Ubytovanie APARTMÁN CENTRUM Palackého sa nachádza v Trenčíne 47 km od miesta Kúpele Piešťany, 36 km od miesta Čachtnický hrad a 36 km od miesta hrad Hrádok. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a za poplatok je možné využívať súkromné parkovisko.
Tento apartmán má viacero spální (2), obývaciu izbu a kompletne vybavenú kuchyňu s minibarom.
Ubytovanie APARTMÁN CENTRUM Palackého sa nachádza 43 km od miesta Kaštieľ Moravany nad Váhom a 43 km od miesta Chateau Krakovany.
Príchod od 12:00 skončilo sa 18:00.
Spravované súkromným ubytovateľom
Apartmán s 2 spálňami. The apartments kitchen is available for cooking and storing food. The spacious apartment features a washing machine, a minibar and heating. The unit has 7 beds.
Ďalšie informácie o ponuke sk - Trenčín - APARTMÁN CENTRUM Palackého, recenzie dovolenkárov a tiež voľné termíny nájdete na webovej stránke nášho partnera.
Rezervovať teraz
ponuka nášho partnera: Booking.com BG.1042838








